YABADABADOO

YABADABADOO2019-03-01T14:47:23+02:00

tel. 721 420 915
e-mail: yabadabadoo.salazabaw@wp.pl
www.salezabaw.com.pl

Godziny otwarcia

Pon-pt: 9.00 – 21.00
Sobota: 9.00 – 21.00
Niedziela: 10.00 – 20.00
Niedziela niehandlowa: czynne

facebook:Salazabawyabadabadoo

Sala zabaw YabaDabaDoo jest salą utrzymaną w scenerii jaskiniowców i dinozaurów w której panuje wspaniała atmosfera przypominająca bajkowy świat, gdzie spełniają się dziecięce marzenia. Trzypoziomowa, przestrzenna konstrukcja z elementami jak tor przeszkód może przyprawić o zawrót głowy.

Jedyna w Gorzowie muzyczna mata interaktywna gwarantuje twojemu dziecku wspaniałą zabawę przez długi czas. Jest pełna różnorodnych zabaw oraz funkcji o charakterze edukacyjnym, dzięki czemu dba o rozwój twojej pociechy podczas zabawy.

Sala zabaw YabaDabaDoo to miejsce stworzone z myślą przede wszystkim o dzieciach ale również o trosce o ich opiekunów. Projektując naszą sale zabaw zwróciliśmy uwagę na najdrobniejsze szczegóły, aby dzieci czuły się u nas jak w bajce.

W naszych salach zabaw co roku organizujemy dla dzieci:
– Walentynki – 14 lutego
– Pierwszy Dzień Wiosny – 21 marca
– Dzień Dziecka – 1 czerwca
– Halloween  – 31 października
– Andrzejki – 30 listopada
– Mikołajki – 6 grudnia
– Sylwester – 31 grudnia

Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty urodzinowej!

Tutaj możesz przenieść się do bajkowego świata i zorganizować u nas wymarzone przyjęcie na które zaprosisz swoich przyjaciół i wraz z bajkowym bohaterem wyruszycie w wspaniałą podróż po ulubionej krainie.

Wybierz temat urodzin dla swojego dziecka, spraw aby urodzinki były niezwykłe, bajkowe z animatorem, który sprawi, że dzieci poczują się jak w bajce!