DFASHION PREMIUM

DFASHION PREMIUM2019-02-15T15:35:45+02:00

tel. 538 806 655
facebook:@DFashionpl

Godziny otwarcia

Pon-pt: 9.00 – 21.00
Sobota: 9.00 – 21.00
Niedziela: 10.00 – 20.00
Niedziela niehandlowa: nieczynne

DFASHION to marka modowa skupiająca w swoich salonach najlepsze polskie firmy odzieżowe, m.in. DeFacto, Midorii, Emoi, Dykon, Impulse, Relis. Nasze ubrania są szyte i projektowane w Polsce. Dzięki temu ubrania DFASHION wyróżnia dbałość o każdy detal oraz najwyższa jakość wykonania.

Bardzo ważna jest też dla firmy relacja wysokiej jakości do przystępnej ceny oraz funkcjonalność projektów, która obecnie jest niezbędna dla komfortu życia.

Projektanci marek DFASHION tworzą kolekcję z myślą o kobietach eleganckich, ale aktywnych i nowoczesnych, którym bliska jest idea ciekawych stylizacji. Kupowanie z DFASHION daje możliwość swobodnego komponowania oryginalnych zestawów na każdą okazję, by kreatywnie je łączyć dopasowując do własnej osobowości i stylu.

W ofercie DFASHION odnaleźć można ubrania do pracy, na spotkania biznesowe, szczególne wyjścia, ale także stroje mniej formalne, w których stawia się przede wszystkim na wygodę.

W każdym sezonie, DFASHION oferuje duży wybór sukienek, pięknych koszul, spódnic, spodni, kurtek, płaszczy i kompletów w rozmiarach 36-52. Ubrania szyte są w krótkich seriach, gdyż firma bardzo sobie ceni indywidualny styl klientek.

Pamiętaj! Jak sukienka to TYLKO DFASHION!!!